Deniz Uğur’dan Reha Muhtar’ın ithamlarına yanıt

Ünlü televizyoncu Reha Muhtar ile eski eşi oyuncu Deniz Uğur, ‘darp’ savıyla gündeme geldi.

Uğur, Muhtar’ın çocukları Mina’ya şiddet uyguladığı gerekçesiyle darp raporu aldıktan sonra İstanbul Anadolu 1. Aile Mahkemesi’ne başvurdu. Deniz Uğur, yaptığı açıklamada ise şunları söyledi;

“Mina, babası Reha’nın çok berbat dövdüğünü söyledi. Hatta ‘Bu sefer çok makus dövdü’ diyerek evvelki davranışlarını da teyit etmiş oldu. Aslında Mina, babası hakkında daha evvel yaralama kabahatinden şikayetçi olmuştu. Sonra babası, baskı kurunca şikayetinden vazgeçti. Çocuk, bana bedenindeki darp izlerini gösterdi. Kızımın kollarında ve bacaklarında çürükler ve ezikler vardı. Ellerinin üzerinde de ısırık izleri gördüm”

Reha Muhtar, Deniz Uğur’un bu savlarına ise “Yalan iftira ve manipülasyonla mahkemede istendiği üzere daha fazla para almak için çocuklarımı çok berbat oyunlara alet etmeye çalışıyorlar. İşte manipülasyonlar karşısında kızımın benim olmadığım ortamda verdiği tabir. Allah’ım büyüksün” kelamlarıyla karşılık verdi.

Muhtar, toplumsal medya hesabından Deniz Uğur’un cinayete kurban giden eski eşi İsmail Hakkı Sunat’ın fotoğrafını paylaşarak “Beni de mi bu türlü öldürmek istiyorlar?” diyerek ağır bir ithamda bulundu.

“ÇOCUKLARIMI KORUMAK İÇİN HER ŞEYİ YAPACAĞIM”

Habertürk’ten Mehmet Çalışkan’ın haberine nazaran, Deniz Uğur, Reha Muhtar’ın “Daha fazla para alma” argümanı ve “Beni de mi bu türlü öldürmek istiyorlar?” ithamına karşılık olarak “Tabii ki gerçek değil. Kendimi çok berbat hissediyorum. Şu anda çok berbatım. Konuşacak halim yok. Yalnızca şunu söyleyebilirim; çocuklarımı korumak için her şeyi yapacağım” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir