Mert Yazıcıoğlu evde yarı çıplak poz verdi, takipçileri aynı soruyu sordu: Burası Dilan Çiçek Deniz’i evi değil mi?

Son olarak Darmaduman isimli dizide rol alan genç oyuncu Mert Yazıcıoğlu, 4 yıldır aşk yaşadığı Afra Saraçoğlu ile yollarını ayırdı. Yazıcıoğlu, Saraçoğlu’nun akabinde gönlünü meslektaşı Dilan Çiçek Deniz‘e kaptırdı. Güzel oyuncunun Instagram hesabından yaptığı paylaşımlar ise baş karıştırdı.

DİLAN ÇİÇEK DENİZ ÇABUCAK BEĞENDİ

Instagram’da 1,7 milyon takipçisi bulunan Mert Yazıcıoğlu, bir meskende yarı çıplak verdiği pozları paylaştı. Oyuncunun poz verdiği mesken ve önünde duran bardağın aşk yaşadığı Dilan Çiçek Deniz‘e ilişkin olduğu ileri sürüldü. Deniz’in Yazıcıoğlu’nun paylaşımını yayınladığı an beğenmesi de toplumsal medya kullanıcılarının dikkatinden kaçmadı.

İLİŞKİYİ İLAN ETMİŞTİ

İzlandalı nişanlısı Thor Saevarsson ile evlilik hazırlığı yaparken yollarını ayıran Dilan Çiçek Deniz ile Mert Yazıcıoğlu geçtiğimiz haftalarda Zekeriyaköy’de bir yerde görüntülenmişti. İçeriye el ele giren çiftin bir müddettir görüştükleri birbirlerini tanıma etabında oldukları öğrenilmişti. Manzaralardan birkaç gün sonra alışveriş merkezinde görüntülenen Dilan Çiçek Deniz, Yazıcıoğlu ile münasebet tezini kabul ederek “Birbirimizi tanıma aşamasındayız” demişti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir